П'ятниця, 26 липня 2024, 09:15
373
0
0

Українська збірна U-19 програла Франції у півфіналі Євро-2024 з рахунком 1:0. Хоча французи мали перевагу у першому таймі, вони не змогли реалізувати свої моменти через вологе поле після дощу. Українці мали найкращий момент, коли Гусєв влучив у перекладину.

На 61-й хвилині другого тайму француз Аттангана забив головою після кутового, залишивши нашого голкіпера Крапивцова безсилим. Українці мали кілька шансів, але не змогли створити серйозних моментів.

У груповому етапі Україна посіла друге місце, змагаючись з Італією, Норвегією та Північною Ірландією, а Франція очолила свою групу з Іспанією, Туреччиною та Данією.

Іспанія стала першим фіналістом Євро U-19, перемігши Італію з рахунком 1:0 в екстратаймі.

Україна – Франція 0:1

Гол: Атангана (61)

Україна: Крапівцов, Огарков, Михавко (Дігтяр, 79), Єрмачков (Обінайя, 79), Гусєв, Мельниченко, Гаджієв, Кревсун, Цуканов (шевченка, 62), Синчук, Богданов (Тутерів, 46)

Франція: Бюнгі, Кюмбеді, Й. Гоміс, Жаке, Сумаоро, Атангана, Маюлю (Амугу, 62), Бенама, Мішаль (Аїки, 46), Буабре (Баойя, 79), Нгура (Крупі, 62)

18-річний футболіст із Дніпра підозрюється у вбивстві Ірини Фаріон (+ФОТО)