Четвер, 25 липня 2024, 23:21
471
1
0

У четвер, 25 липня, збірна України U-19 зіграла півфінальний матч на Євро-2024 проти команди Франції U-19. На жаль наша команда поступилася із мінімальним рахунком 1:0.

Згідно зі статистичними даними «синьо-жовта» команда володіла м'ячем 36% за підсумками гри (38% у першому таймі).

До трійки найкращих гравців збірної України у першій половині зустрічі увійшли: Владислав Крапивцов (оцінка від Sofascore 7.4), Олексій Гусєв (7,4) та Іван Єрмачков (7,3).

Перший тайм пройшов французькою перевагою, але вона не була надто вираженою. Вологе поле через дощ створювало певні труднощі, і французи грали обережно, розуміючи, що фінал вже близько.

Українці мали найбільш небезпечний момент першого тайму, коли Гусєв влучив у перекладину.

Після перерви французи використали свій шанс: на 61-й хвилині після кутового Аттангана забив головою – Крапивцов був безсилий.

Попри залишок часу, українці не змогли створити серйозних моментів біля воріт суперника, за винятком кількох поспішних пострілів, які могли б бути результативними.

Відомі найкращі гравці збірної України U-19 у першому таймі проти Франції на Євро-2024

Україна пропустила гол від Франції у півфіналі Євро-2024 U-19 (+ВІДЕО)

18-річний футболіст із Дніпра підозрюється у вбивстві Ірини Фаріон (+ФОТО)

Фесюн: Такі пенальті можна призначати на кожному кутовому