Полісся поступилось Олімпії у дебютному єврокубковому матчі

Четвер, 25 липня 2024, 21:58
249
1
0

У четвер, 25 липня, житомирське Полісся під керівництвом нового тренера Імада Ашура зустрічалось із словенською Олімпією. Гра проходила на арені Стожице в Любляні. Матч завершився з рахунком 2:0 на користь господарів.

Варто відзначити, що цей поєдинок став дебютним не тільки для тренера Ашура у дорослому футболі, але й для Полісся у європейських турнірах. Таким чином вовки стали 22 українським клубом, який взяв участь у єврокубках.

У першому таймі підопічні Ашура дещо поступались супернику за моментами. Однак і Олімпія не створила багато. Тож перший тайм завершився закономірними нулями на табло.

Другий тайм розпочався невтішно для українського клубу. На 56 хвилині Полісся провалилось в центрі поля, і після серії відскоків м'яч опинився в Коїча, який віддав передачу на Флоруца. Той спокійно зайшов в штрафний майданчик і пробив у дальній кут, Волинець виявився безсилим. Після цього Олімпія відійшла до своїх воріт, не давши нічого створити Поліссю. Натомість словенці у компенсований час вибігли у контратаку. Ласіцкас з флангу прострілив у центр штрафного майданчика, а Пінто замкнув передачу. Таким чином Полісся поступилося Олімпії з рахунком 2:0 у своїй першій грі на євроарені.

Олімпія — Полісся - 2:0

Голи: Флоруц 56, Пінту 90+2

Стартові склади:

Олімпія: Відовшек - Фернандеш Суалехе, Мухамедбергович, Ратнік, Сілва (Ласіцкас 80) - Агба, Доффо - Швайцер (Дурдов 80), Бултам (Брест 80), Флоруц (Пінту 64) - Коїч.

Полісся: Волинець - Михайличенко, Сарапій, Чоботенко, Майсурадзе (Лукас Тейлор 57) - Крушинський, Таллес Кошта, Назаренко, Мустафаєв (Козак 57), Гуцуляк (Пайшао 68) - Будківський (Брістрич 61).