Аргентина подала скаргу до ФІФА після скандального матчу з Марокко на Олімпіаді

Четвер, 25 липня 2024, 20:05
151
1
0

Асоціація футболу Аргентини (AFA) звернулася до дисциплінарного комітету ФІФА з офіційною скаргою після гри на Олімпіаді-2024 проти збірної Марокко, що завершилася з рахунком 1:2.

На 16-й доданій хвилині другого тайму аргентинці зрівняли рахунок, проте суддя Гленн Нюберг вирішив переглянути відеоповтор через можливий офсайд. Під час цього на трибунах стадіону Жоффруа-Гішар у Сент-Етьєні почалися заворушення. Арбітр змушений був вивести команди з поля, а глядачів попросили залишити стадіон.

Пауза в матчі тривала близько двох годин. Після відновлення гри, яка продовжувалася ще дві хвилини, гол Аргентини був скасований.

«AFA повідомляє, що в зв'язку з подіями, які відбулися під час матчу нашої збірної U-23 проти Марокко, було подано офіційну претензію до дисциплінарного комітету ФІФА з проханням вжити необхідних заходів. Необхідно забезпечити безпеку гравців для мирного розвитку футболу, і ми зробимо все можливе для цього», — йдеться у заяві федерації.

Джерело: Офіційний сайт Федерації футболу Аргентини

Лунін провів товариський матч за Кастілью (+ФОТО)