Тренер Аргентини Маскерано обурений скасуванням голу: Це цирк

Середа, 24 липня 2024, 23:30
187
0
0

Головний тренер олімпійської збірної Аргентини Хав'єр Маскерано розкритикував рішення скасувати гол у матчі з Марокко, назвавши це "найбільшим цирком" у своєму житті.

Аргентина та Марокко зустрілися у першому турі групового етапу футбольного турніру на Олімпіаді-2024. На 16-й доданій хвилині другого тайму Аргентина зрівняла рахунок завдяки голу Крістіана Медіни. Однак арбітр Гленн Нюберг вирішив переглянути відеоповтор на предмет можливого офсайду. У цей час на трибунах стадіону Жоффруа-Гішар у Сент-Етьєні почалися заворушення, змусивши арбітра вивести команди з поля та попросити глядачів залишити стадіон.

Пауза в матчі тривала близько двох годин. Після поновлення гри арбітр скасував гол аргентинців, і матч завершився перемогою Марокко з рахунком 2:1.

«Це найбільший цирк, який я коли-небудь бачив у своєму житті», — прокоментував ситуацію Хав'єр Маскерано.