Динамо Київ розтрощило Партизан у першому матчі кваліфікації до Ліги чемпіонів (+ВІДЕО)

Вівторок, 23 липня 2024, 22:58
443
0
0

Джерело фото: ФК Динамо Київ

Сьогодні, 23 липня, відбувся перший матч між Динамо Київ та Партизаном у рамках кваліфікації до Ліги чемпіонів сезону 2024/25. Поєдинок закінчився з рахунком 6:2.

Рахунок було відкрито на 22 хвилині, коли Партизан вдало реалізував зароблене пенальті.

Після цього епізоду гравці Динамо всіма силами намагалися зрівнятися. В результаті в них це вийшло і навіть більше. В період між 40 та 45 хвилинами українці змогли покласти аж три гола.

Перший стався на 40 хвилині, коли Микола Шапаренко отримав у штрафному майданчику точну передачу, яку виконав Владислав Кабаєв та переграв голкіпера блискучим ударом у ліву дев'ятку. Через три хвилини Володимир Бражко забив ефектним ударом зльоту. Мяч влучив у ліву стійку та відскочив за спину голкіпера.

На 45+1 хвилині Олександр Караваєв випробував удачу ударом з межі штрафного майданчика. Спантеличений рикошетом, Александр Йованович лише безсило спостерігав як шкіряний влітає у ворота.

Рахунок після першого тайму 3:1.

У другому таймі, на 55 хвилині, Динамо довело рахунок до розгромного, забивши вчетверте. Владислав Кабаєв накрутив кількох суперників та завдав дивовижного удару з межі штрафного майданчика, поціливши у лівий нижній кут воріт. Голкіпер Партизана не мав шансів дотягнутися до м'яча.

Партизану вдалося відіграти один м'яч. Сталося це на 66 хвилині, коли Зубайру Ібрагім віддав передачу і Салданха реалізував її ударом з близької відстані.

На 83 хвилині Денис Попов опинився вільним у штрафному майданчику завдяки передачі, яку віддав Назар Волошин, і безпомилково відправив м'яч у правий нижній кут воріт.

Шостий гол стався під кінець матчу, на 90+2 хвилині завдяки Олександру Піхальонку.

Динамо Київ — Партизан 6:2

Голи: Шапаренко 40', Бражко 43', Краваєв 45+1', Кабаєв 55', Попов 83', Піхальонок 90+2' — Салданха 22', 66'

Динамо: Бущан — Караваєв (Малиш 46'), Дячук, Попов, Вівчаренко — Буяльський (Пихальонок 46'), Бражко (Андрієвський 86'), Шапаренко (Лонвейк 86') — Ярмоленко (Волошин 69'), Ванат, Кабаєв

Партизан: Йованович — Антич, Муякич, Маркович, Де Медіна (Філіпович 60') — Захід (Натхо 60'), Го (Щекич 46'), Арріага — Калюлю (Трифунович 77'), Санданх, Северіна (Ібрагім 60')

Попередження: Бражко 47' — Сандалха 2', Де Медіна 11', Арріага 81'

Гравці Динамо не потиснули руки гравцям Партизана (+ВІДЕО)

Капітан Ліверпуля прийняв непросте рішення щодо свого майбутнього та повідомив про це клуб

Ексгравець збірної Англії та чемпіон АПЛ працює різноробочим на будівництві (+ФОТО)