Україна у гольовому матчі перемогла Італію на Євро-2024 U19 (+ВІДЕО)

1317
1
0

Джерело фото: УАФ

Сьогодні, 21 липня юнацька збірна України U19 провела свій третій та вирішальний матч групового раунду Євро-2024 проти Італії. Поєдинок закінчився з рахунком 3:2.

Перший гол було забито на 7 хвилині, коли Генадій Синчук помітив, що Федеріко Магро вийшов з лінії воріт, та забив гол, блискуче перекинувши над ним м'яч за межі штрафного майданчика. Рахунок став 1:0.

Італійці відповіли на 34 хвилині. Лука Ді Маджо виконуючи штрафний, подав м'яч глибоко в карний майданчик, де Томмазо Ебоне завдав завершального удару. Він результативно пробив під праву стійку.

В період з 52 по 55 хвилину команди забили аж два гола. Збірна Італії була перша. Марко Романо пробив з межі штрафного майданчика та вразив ліву дев'ятку.

Україна змогла знову зрівняти рахунок вже через дві хвилини, коли Матвій Пономаренко прокинув м'яч під удар партнеру по команді, яким виявився Данило Кревсун і той чудовим прострілом з межі штрафного майданчика вразив лівий кут воріт.

Збірна Італії залишилася в меншості, було вилучено Крістіана Корраді. Також було призначено пенальті, яке успішно виконав Матві Пономаренко. В результаті Україна вийшла вперед. Рахунок 3:2.

Україна — Італія 3:2

Голи: Синчук 7', Кревсун 54', Пономаренко 75' (п) — Ебоне 34', Романо 52'

Україна: Крапивцов — Гусєв, Мельниченко, Єрмачков, Михавко — Ващенко (Обінайя 89') — Синчук (Тутєров 89'), Кревсун, Рамік (Цуканов 90+2'), Маткевич — Пономаренко

Італія: Магро — Паньюкко, К'яродія (Мане 64'), Корраді, Маньї — Ді Маджо (Манніні 46'), Гардер (Ліпані 69'), Романо — Сіа (Баргезагі 75'), Ангеле (Пафунді 69'), Ебоне

Попередження: Ващенко 33', Пономаренко 42', Миховко 49', Маткевич 90' — Корраді 31'

Вилучення: Корраді 73'