Динамо Київ і Уніон Берлін забили 5 голів на двох (+ВІДЕО)

Четвер, 18 липня 2024, 20:19
1010
0
0

У п’ятому контрольному матчі на тренувальному зборі в Австрії київське Динамо зіграло проти команди німецької Бундесліги – берлінського Уніона.

У динамівців голами у поєдинку відзначилися Ванат в середині першого тайму та Діалло, наприкінці гри.

Берлінці змогли аж тричі засмутити голкіперів Динамо Бущана і Нещерета. У підсумку Уніон переміг із рахунком 3:2. Вирішальний гол у ворота Нещерета забив Сібачо на 90+1 хвилині.

Це остання гра «біло-синіх» перед стартом у кваліфікації Ліги чемпіонів. Уже у вівторок, 23 липня, підопічні Олександра Шовковського зіграють у Любліні проти сербського Партизана.

Гра відбудеться  о 20:00 за місцевим часом (21:00 за київським).

Австрія-2024. Контрольний матч

Динамо Київ – Уніон Берлін  – 2:3

Голи: Ванат (34), Діалло (83) – Голлербах (14), Бедіа (68), Сібачо (90+1).

Динамо: Бущан (Нещерет, 70) – Вівчаренко, Попов, Малиш, Караваєв (Себальйос, 80) – Бражко, Кабаєв (Діалло, 80), Піхальонок (Лонвейк, 70), Волошин (Ярмоленко, 46), Буяльський (Шапаренко, 70) – Ванат (Шепелєв, 80).

Уніон (стартовий склад): Штайн – Фогт, Жекель, Лейте, Госенс, Пртайїн, Голлербах, Хаберер, Скарке, Тріммель, Тусар.

Нереалізований пенальті: Голлербах (14).

Попереджений: Попов (84).

Дивіться запис матчу Динамо Київ – Уніон Берлін  – 2:3