Аргентинські фанатки оголилися під час фіналу Копа Америка (+ВІДЕО)

Вівторок, 16 липня 2024, 15:35
261
0
0

15 липня збірна Аргентини зіграла фінальний матч Копа Америка-2024 проти Колумбії. Поєдинок завершився з рахунком 1:0 після овертаймів.

Матч повинен був розпочатися о 3:00, проте через заворушення серед вболівальників, зокрема колумбійських, матч було перенесено на півтори години.

Команди не змогли визначити сильнішого в основних таймах, тому гра перейшла в екстратайми.

І там сталося диво. На 112 хвилині Лаутаро Мартінес чудово зіграв у завершальній стадії атаки. Він вийшов на вільний простір, отримавши в штрафному майданчику вдало виконану передачу, та відправив м'яч у сітку по центру воріт.

Тим часом аргентинські фанатки по-особливому вирішили підтримати свою команду. Спершу вони просто стояли у блакитних футболках. Але потім вразили всіх.

Піднявши футболки, дівчата оголили свої пишні груди, на яких намалювали прапор Аргентини. Це, звісно, ніхто не зміг залишити поза увагою.

Зваблива кохана Роналду підкорила мережу в спокусливому бікіні (+ВІДЕО)