Україна та Північна Ірландія не змогли визначити сильнішого у матчі Євро-2024 U19

Понеділок, 15 липня 2024, 22:53
433
0
0

Джерело фото: УАФ

Сьогодні, 15 липня, стартує Євро-2024 U19. Першим суперником збірної України стане Північна Ірландія. Поєдинок закінчився з рахунком 0:0.

Перший потенційно небезпечний момент виник аж на 45+3 хвилині, коли Брейден Грем приборкав пас у глибині штрафного майданчика та пробив низом по центру воріт, але Владислав Крапивцов був до цього готовий і схопив м'яч.

Другий тайм розпочався також спокійно, як і перший. Жодна з команди не створила ані одного реально небезпечного моменту аж до 74 хвилини, коли збірна України отримала чудову нагоду забити. Генадій Синчук отримав вивірену передачу в штрафному майданчику, але змарнував чудову нагоду забити. Він завдав удару в нижній лівий кут воріт, однак голкіпер видав дивовижний сейв у стрибку.

Україна: Крапивцов — Огарков (Дрозд 87'), Михавко, Мельниченко, Гусєв — Ващенко (Обінайя 87')— Маткевич (Шевченко 87'), Цуканов, Рамік, Синчук — Богданов (Тутєров 73')

Північна Ірландія: Шарлес — Бріггс, Мккалліон (Гудман 46'), Леннон — Барр, Трікетт (Доерті 64'), Макклур, Томпсон (Хемілтон 90+2')— Моррісон (Догерті 76'), Грем (Еванс 64'), Семюел

Попередження: Мккалліон 33', Трікетт 60', Макклур 62'