457
0
0

Джерело фото: REUTERS

У фінальному матчі Кубка Америки проти Колумбії, який відбувся в ніч на понеділок, 15 липня, Анхель Ді Марія востаннє виступав у футболці Аргентини.

У 2007 році Ді Марія був викликаний до молодіжної збірної Аргентини на молодіжний чемпіонат Південної Америки в Парагваї. Того ж року він також брав участь у Чемпіонаті світу з футболу U-20 у Канаді, забив три голи та допоміг Аргентині виграти чемпіонат.

Через рік Ді Марія був обраний до Олімпійської збірної для участі в літніх Олімпійських іграх у Пекіні. Аргентинці завоювали золоті медалі, а Анхель забив два вирішальні голи у плей-офф — один у чвертьфіналі та інший у фіналі. 6 вересня 2008 року дебютував за головну збірну Аргентини в матчі проти Парагваю.

18 грудня 2022 року у фіналі Чемпіонату світу в Катарі він забив у ворота Франції та був замінений на 64-й хвилині. Аргентина виграла матч у серії пенальті, а Ді Марія став чемпіоном світу.

У фіналі Копа Америка 2024 Ді Марія не забив, але його команда все одно здобула перемогу з рахунком 1:0 в овертаймі. Після матчу він заявив, що мріяв завершити міжнародну кар'єру таким чином.

«Так було задумано, так судилося статися. Я мріяв про це. Я мріяв, що зіграю у фіналі, виграю його і завершу кар'єру в збірній таким чином. У мене стільки чудових почуттів, і я безмежно вдячний нинішньому поколінню гравців. Сьогодні я йду з титулом», - поділився Анхель.

За свою кар'єру він забив 30 голів і віддав 21 результативну передачу в 144 матчах. За цей час він виграв чотири трофеї: Чемпіонат світу 2022, Фіналіссіма 2022 і двічі Копа Америка — у 2021 і 2024 роках.

Легендарний екстренер збірної Бразилії потрапив в жахливу автокатастрофу (+ФОТО)