Іспанія у фіналі переграла Англію і виграла Євро-2024

Неділя, 14 липня 2024, 23:57
262
1
0

14 липня відбувся фінальний матч Євро-2024, в якому зустрічались збірні Іспанії та Англії. Гра проводилась на стадіоні Олімпіаштадіон у Берліні. Головним арбітром матчу був Франсуа Летексьє. Поєдинок завершився перемогою Іспанії з рахунком 2:1.

У першому таймі команди демонстрували доволі в'ялу гру, придивляючись один до одного. Іспанці виглядали краще, але англійці впевнено оборонялись та контратакували. Єдиний удар у ствір воріт завдали саме англійці в кінці першої половини.

У другому таймі Фурія Роха продовжувала контролювати гру, однак робила це значно впевненіше. На 47 хвилині Ламін Ямал отримав простір на фланзі, змістився в центр після чого віддав чудову передачу на Ніко Вільямса і той вразив ворота. Після цього Ямал вже собі створив нагоду, однак Пікфорд потягнув удар. Одразу в наступній атаці, на 73 хвилині, Палмер, який вийшов на заміну, зрівняв рахунок дальнім ударом в лівий нижній кут. Однак зіграла і заміна збірної Іспанії. На 86 хвилині Марк Кукурелья став автором результативної передачі, після якої Мікель Оярсабаль, з близької відстані, переправив шкіряного в ворота.

У збірної Англії був шанс відігратись, однак після кутового на 90 хвилині удар Райса спочатку Унаї Сімон, а добивання Гехі закрив собою Дані Ольмо, і виніс м'яч з лінії воріт. У підсумку Фурія Роха дотримала переможний рахунок до фінального свистка і стала переможцем Євро-2024.

У півфіналі Євро-2024 англійці обіграли збірну Нідерландів з рахунком 2:1. Зі свого боку, збірна Іспанії з аналогічним рахунком перемогла Францію.

Іспанія – Англія 2:1

Голи: Уільямс (47), Оярсабаль (86) — Палмер (73)

Склади команд:

Іспанія: Сімон — Карвахаль, Ле Норман (Начо, 83), Ляпорт, Кукурелья — Родрі (Субіменді, 46), Руїс — Ямаль (Меріно, 89), Ольмо, Уільямс — Мората (Оярсабаль, 68)

Англія: Пікфорд — Уокер, Стоунз, Ґейї — Сака, Мейну (Палмер, 70), Райс, Шоу — Фоден (Тоуні, 89), Беллінґем — Кейн (Уоткінс, 61)

Іспанія забила вдруге у ворота Англії та стала чемпіоном Євро-2024 (+ВІДЕО)

Англія зуміла зрівняти рахунок у фіналі Євро та відновити інтригу (+ВІДЕО)

Іспанія відкрила рахунок у фіналі Євро-2024 забивши фантастичний гол у ворота Англії (+ВІДЕО)