Іспанія забила вдруге у ворота Англії та стала чемпіоном Євро-2024 (+ВІДЕО)

Неділя, 14 липня 2024, 23:51
381
0
0

Сьогодні, 14 липня, відбувається фінал Євро-2024 між збірними Іспанії та Англії.

У першому таймі команди не змогли відкрити рахунок, однак це сталося одразу на початку другого. На 47 хвилині Ламін Ямал знайшов у штрафному майданчику партнера по команді, яким виявився Ніко Вільямс і той закотив м'яч у нижній правий кут воріт. Джордан Пікфорд не зміг цьому завадити.

Гол збірної Іспанії можна глянути ТУТ

На 73 хвилині Джуд Беллінгем виконав дотепну передачу, адресатом якої став Коул Палмер. Той позбувся опіки на межі штрафного майданчика і неймовірним ударом поцілик у лівий нижній кут воріт. Рахунок став 1:1.

Гол збірної Англії можна глянути ТУТ

На 86 хвилині Марк Кукурелья став автором асиста, після якої Мікель Оярсабель з близької відстані переправив шкіряного у сітку. Рахунок 2:1.