Четвер, 11 липня 2024, 21:10
227
1
0

38-річний воротар збірної Німеччини Мануель Ноєр має намір виступати у складі німецької національної команди до 2026 року, коли відбудеться чемпіонат світу з футболу. Про це повідомляє Kicker.

Нагадаємо, Ноєр дебютував у збірній Німеччини у червні 2009 року. За цей період він взяв участь у 124 матчах у всіх турнірах, 51 з яких відстояв «насухо». У 124 зустрічах воротар пропустив 118 голів. У складі бундестім Ноєр виграв чемпіонат світу — 2014.

38-річний голкіпер був основним воротарем німецької національної команди на Євро-2024. Збірна Німеччини дійшла до чвертьфіналу цього змагання, де зустрілася з Іспанією. «Фурія Роха» обіграла бундестім з рахунком 2:1.

Баварія офіційно підписала португальського півзахисника за грандіозну суму (+ВІДЕО)