Четвер, 11 липня 2024, 11:20
140
0
0

10 липня відбувся другий півфінал Євро-2024 між збірними Англії та Нідерландів. Поєдинок закінчився з рахунком 2:1.

На 7 хвилині Хаві Сімонс продемонстрував неймовірну майстерність та забив видовищний гол ударом у ліву дев'ятку.

Англія мала шанс зрівняти рахунок вже на 14 хвилині, коли Букайо Сака пробив по воротах з меж штрафного майданчика, але удар було заблоковано. Гаррі Кейн намагаючись добити м'яч впав в боротьбі з суперником, в результаті чого арбітр призначив пенальті, яке було успішно реалізоване.

До кінця матчу залишалися лічені секунди, і от на 91 хвилині збірна Англія таки вийшла вперед. Коул Палмер продемонстрував чудове бачення поля та віддав передачу, адресатом якої став Оллі Воткінс, котрий з меж штрафного майданчика холоднокровно відправив м'яч у нижній лівий кут воріт.

Напередодні матчу фанати Нідерландів зібрались разом у місті, щоб гуртом піти на гру. Вони усі тематично вдягли форму своєї команди, співали кричалки, махали прапорами та випивали.

Але один з уболівальників виділився серед усіх. Оголений чолові виліз на автобус і з пивом в руці кричав до дівчат.

Насправді якщо подивитись з іншого ракурсу на відео, то можна побачити шорти на ногах фаната. Але дівчину він явно потішив...