Англія за хвилину до кінця матчу забила у ворота Нідерландів та вийшла у фінал Євро-2024

Четвер, 11 липня 2024, 00:02
444
0
0

Сьогодні, 10 липня, відбувся другий півфінал Євро-2024 між збірними Англії та Нідерландів. Поєдинок закінчився з рахунком 2:1.

Перший тайм розпочався з голу збірної Нідерландів. На 7 хвилині Хаві Сімонс продемонстрував неймовірну майстерність та забив видовищний гол ударом у ліву дев'ятку.

Англія мала шанс зрівняти рахунок вже на 14 хвилині, коли Букайо Сака пробив по воротах з меж штрафного майданчика, але удар було заблоковано. Гаррі Кейн намагаючись добити м'яч впав в боротьбі з суперником, в результаті чого арбірт призначив пенальті, яке було успішно реалізоване.

У ході першого тайму обидві команди створили по декілька моментів, однак жоден з них не був до кінця реалізований. Рахунок після першого тайму 1:1.

Другий тайм розпочався на рівних. Перші двадцять хвилин не було жодного небезпечного моменту. Ця суха гра тривала аж до 65 хвилини, коли Вірджил Ван Дейк після подачі зі штрафного отримав м'яч у воротарському майданчику та пробив у правий кут воріт, але Джордан Пікфорд виконав дивовижний сейв.

На 79 хвилині Англія вийшла вперед, однак їхня радість тривала декілька секунд, рівно до того моменту, поки не з'ясувалося, що Букайо Сака перебував у офсайді. М'яч не зараховано.

До кінця матчу залишалися лічені секунди, і от на 91 хвилині збірна Англія таки вийшла вперед. Коул Палмер продемонстрував чудове бачення поля та віддав передачу, адресатом якої став Оллі Воткінс, котрий з меж штрафного майданчика холоднокровно відправив м'яч у нижній лівий кут воріт.

Англія — Нідерланди 2:1

Голи: Кейн 18', Воткінс 90+1' – Сімонс 7'

Англія: Пікфорд — Гехі, Стоунс, Вокер — Тріпп'єр (Шоу 46'), Райс, Мейну (Галлагер 90+3'), Сака (Конса 90+3') — Беллінгем, Кейн (Воткінс 81'), Фоден (Палмер 81')

Нідерланди: Вербруген — Дюмфріс (Зіркзе 90+3'), Де Врей, Ван Дейк, Аке — Схаутен, Сімонс (Броббі 90+3'), Рейндерс — Мален (Вегхорст 46'), Депай (Верман 35'), Гакпо

Попередження: Беллінгем 72', Сака 86', Тріпп'єр 90+4' — Дюмфріс 17', Ван Дейк 87', Сімонс 90+1'