Ямал розповів про свої враження після забитого голу

Середа, 10 липня 2024, 14:48
168
0
0

Ламін Ямал сказав, що він у захваті від свого історичного голу, коли Іспанія перемогла Францію з рахунком 2:1 і забезпечила собі місце у фіналі Євро-2024.

Після дев'яти хвилин півфінального поєдинку проти «Ле Блю», коли його команда поступалася в рахунку, 16-річний Ямал забив приголомшливий гол, щоб вирівняти становище «Ла Рохи» і допомогти переломити хід гри, а гол Дані Ольмо, забитий через чотири хвилини, забезпечив перемогу.

Ямал, який був однією з зірок турніру, своїм голом став наймолодшим бомбардиром в історії чемпіонатів Європи, побивши рекорд, встановлений 20 років тому.

«Ми були у важкому стані, не очікували гола так швидко, я хотів покласти м'яч туди, куди він потрапив, і я дуже щасливий.

Я намагаюся не думати занадто багато, насолоджуватися цим і допомагати команді, і якщо це спрацює, я щасливий і задоволений перемогою. Я хочу перемагати, перемагати й перемагати», – сказав він в інтерв'ю La 1.

Наступний фінальний матч Євро Іспанія зіграє проти переможця пари Нідерланди - Англія 14 липня.

Охоронець травмував гравця збірної Іспанії (+ВІДЕО)