П'ятниця, 05 липня 2024, 20:04
115
0
0

Збірна Німеччини під керівництвом Юліана Нагельсманна грає з Іспанією у чвертьфіналі Євро-2024. Перший тайм завершився з рахунком 0:0.

На 14-й хвилині матчу Антоніо Рюдігер отримав жовту картку за фол на півзахиснику збірної Іспанії Дані Ольмо. Це друга жовта картка Рюдігера на турнірі: першу він отримав у матчі другого туру групового етапу проти Угорщини (2:0).

На 29-й хвилині матчу захисник збірної Іспанії Робен Ле Норман отримав жовту картку за порушення проти Ілкая Гюндогана. Це також друга жовта картка для Ле Нормана на турнірі: першу він отримав у матчі проти Італії у другому турі групового етапу.

Таким чином, Рюдігер та Ле Норман пропустять півфінал чемпіонату Європи, якщо їхні збірні виграють чвертьфінал. У півфіналі Німеччина або Іспанія зустрінуться з Францією або Португалією.