Мессі не зміг реалізувати пенальті в 1/4 Копа Америка (+ВІДЕО)

П'ятниця, 05 липня 2024, 08:55
291
0
0

5 липня відбувся матч 1/8 фіналу Копа Америки 2024 між збірними Аргентини та Еквадору. Поєдинок закінчився з рахунком 1:1.

Дивіться відеоогляд усього матчу тут.

На 35 хвилині Алексіс Макаллістер вдало вистрибнув назустріч подачі з кутового та головою скинув м'яч у воротарський майданчик, звідки Лісандро Мартінес переправив його у сітку. Рахунок став 1:0 на користь збірної Аргентини.

І коли всі вже святкували перемогу Аргентини, за дві хвилини до закінчення матчу збірні Еквадору вдалося забити. Кевін Родрігес зміг конвертувати передачу Джона Єбоа та реалізувати ефектний гол, пробивши головою у нижній кут воріт.

Тож усе мало вирішитись у серії післяматчевих пенальті.

Ліонель Мессі, лідер та капітан збірної Аргентини, не зміг допомогти у цьому випробуванні своїй команді. Він пробив прямісінько в поперечку воріт.

Тренер Швейцарії: Ми готові дати потужний бій Англії