Зірка збірної Португалії: Наша мета - перемогти французів та наблизитися до фіналу

Четвер, 04 липня 2024, 23:25
105
0
0

Півзахисник збірної Португалії Бернарду Сілва поділився своїми думками та очікуваннями напередодні чвертьфінального матчу Євро-2024 проти Франції.

За його словами, це буде важкий матч, оскільки це чвертьфінал. Усі команди опинилися тут заслужено. Це вісім найкращих команд Європи.

«Ми будемо грати проти команди, яка була чемпіоном світу шість років тому та була у фіналі чемпіонату світу 18 місяців тому. Це команда, яка звикла до таких викликів, звикла грати в плей-офф, і у них багато досвіду.

Але ми підходимо до гри з метою вийти в півфінал, тому що ми теж чудова команда», - сказав Сілва.

Він підкреслив, що їхня мета – перемогти та наблизитися до фіналу, зрештою вигравши трофей.

«Але якби я виграв Євро, це, безсумнівно, був би найважливішим трофеєм у моїй кар'єрі і займав би особливе місце в моєму серці», - додав Сілва.

Нагадаємо, у п'ятницю, 5 липня, у чвертьфіналі Євро-2024 зіграють збірна Португалії та Франції. Матч розпочнеться о 22:00 за київським часом.

Джерело: DailySports