Вболівальники в шоці від реакції коментатора на сейв турецького голкіпера у 1/8 Євро (+ВІДЕО)

Середа, 03 липня 2024, 16:17
223
0
0

Джерело фото: uefa.com

Вчора збірна Туреччини тріумфувала над Австрією (2:1) у матчі 1/8 фіналу Євро-2024.

Однак результат міг би бути зовсім іншим, якби не героїзм воротаря команди Вінченцо Монтелли Мерта Гюнока.

На п'ятій хвилині доданого часу Крістоф Баумгартнер мав неймовірний шанс забити. Півзахисник РБ Лейпцига перекинув м’яч головою всього за кілька метрів, і коли той відскочив до воріт, голкіпер Бешикташа зробив приголомшливий стрибок і перевів м’яч на кутовий.

Реакція турецького коментатора в цей момент стала вірусною, чудово передавши емоції навіть без розуміння турецької мови.

Цікаво, що Гюнок спочатку вважався другим голкіпером Туреччини на турнірі.

У чвертьфіналі Євро-2024 Туреччина зустрінеться з Нідерландами. Матч відбудеться у суботу, 6 липня