Туреччина здобула драматичну перемогу над Австрією та вийшла у чвертьфінал Євро-2024 (+ВІДЕО)

Середа, 03 липня 2024, 09:48
250
0
0

Збірна Туреччини завдяки двом голам захисника Меріха Демірала здолала Австрію з рахунком 2:1 і вперше за 16 років вийшла в чвертьфінал Євро.

Уже на першій хвилині матчу Демірал забив найшвидший гол в історії плей-офф Євро після розіграшу кутового. Австрія намагалася відігратися, але зуміла забити лише один гол вже в другому таймі після стандарту.

Переможний гол Демірала знову після подачі кутового став вирішальним. На останніх хвилинах матчу воротар Туреччини Мерт Гюнок зробив важливий сейв і зберіг перемогу для своєї збірної. Таким чином Туреччина зіграє в чвертьфіналі з Нідерландами, а мрії Австрії про вихід далі розвіялися.

Австрія - Туреччина 1:2

Голи: Грегорич 66 - Демірал 1, 59

Склади:

Австрія: Пентц, Пош, Лінхарт, Данзо, Мвене, Забітцер, Лаймер, Баумгартнер, Шмід, Зайвальд, Арнаутович.

Туреччина: Гюнок, Мюльдюр, Бардакджі, Демірал, Айхан, Кадиоглу, Кекчю, Юксек, Гюлер, Йилмаз, Йилдиз.

Нідерланди розгромили Румунію та вийшли у чвертьфінал Євро-2024 (+ВІДЕО)

Відомий найкращий гравець матчу Австрія - Туреччина

Туреччина сенсаційно здолала Австрію та стала останнім чвертьфіналістом Євро-2024