Голкіпер Румунії відволікся на кросівки й пропустив вирішальний гол (+ФОТО)

Середа, 03 липня 2024, 09:18
2123
3
0

Несподіваний інцидент трапився на полі під час матчу 1/8 фіналу Євро-2024 між збірними Румунії та Нідерландів, який призвів до гола й, зрештою, до поразки румунської команди з рахунком 0:3.

На 93-й хвилині зустрічі, коли Нідерланди вже вели з рахунком 2:0, на поле вибіг фанат, кинув свої кросівки в штрафному майданчику Румунії та був виведений стюардами. Проте, кросівки залишилися на полі.

Водночас голкіпер румунської збірної Флорін Ніце, ймовірно, відволікся на взуття, що лежало на полі, і не встиг зреагувати на потужний удар Доніелла Малена з Борусії Дортмунд, який оформив дубль у цьому матчі.

М'яч пролетів повз Ніце та залетів у ворота, встановивши остаточний рахунок 3:0 на користь Нідерландів.

Хоча й неможливо остаточно стверджувати, чи вплинули кросівки на дії голкіпера, даний інцидент безсумнівно додав драматизму цій кінцівці матчу.

Ця поразка стала для Румунії завершенням виступів на Євро-2024, тоді як Нідерланди здобули путівку до чвертьфіналу, де зустрінуться з Туреччиною

Джерело: Orangesport