Нідерланди розгромили Румунію та вийшли у чвертьфінал Євро-2024 (+ВІДЕО)

Середа, 03 липня 2024, 08:50
384
0
0

Збірна Нідерландів здобула перемогу над Румунією з рахунком 3:0 і вперше з 2008 року вийшла у чвертьфінал Євро.

Румуни з самого початку активно пресингували і створювали моменти біля воріт суперника. Проте на 20-й хвилині гри Коді Гакпо вивів Нідерланди вперед потужним ударом.

Після цього ініціативою повністю заволоділи голландці, але забити другий гол їм довго не вдавалося. Лише в кінці другого тайму Гакпо асистував Малену, який забив перший м'яч, а потім і сам добив м'яча після свого ж прострілу.

Таким чином Нідерланди святкують перемогу і вихід в чвертьфінал, де їх суперником буде Туреччина. Для Румунії Євро завершилося, але вони можуть пишатися тим, що вперше з 2000 року подолали груповий етап.

Румунія — Нідерланди 0:3

Голи: Гакпо 20', Мален 83', 90+3'

Румунія: Ніце — Раціу, Дрегушин, Бурке, Могош (Раковіцан 38') — Марін — Ман, Станчу (Олару 88'), Марін (Чікулдеу 72'), Хаджі (Алібек 72') — Дрегуш (Міхейле 72')

Нідерланди: Вербругген — Аке (ван де Вен 69'), Ван Дейк, Де Врей, Дюмфріс — Рейндерс, Сімонс, Схаутен (Верман 69') — Гакпо (Вегхорст 84'), Депай (Блінд 90+2'), Бергвейн (Мален 46')

Попередження: Марін 67', Станчу 81' — Мален 90+5'