Відомий найкращий гравець матчу Австрія - Туреччина

Середа, 03 липня 2024, 08:28
297
0
0

Захисник Аль-Ахлі та збірної Туреччини Меріх Демірал став справжнім героєм матчу 1/8 фіналу Євро-2024 проти Австрії, оформивши дубль та допомігши своїй команді здобути перемогу з рахунком 2:1.

Демірал відкрив рахунок вже на 57-й секунді зустрічі, а на 59-й хвилині подвоїв перевагу турецької команди. Ці два голи стали не лише ключовими у цій перемозі, а й зробили Демірала найкращим гравцем матчу.

Окрім дубля, Демірал продемонстрував чудову гру в обороні, здійснивши 3 перехоплення, 4 блок-шоти та 6 переможних верхових єдиноборств. Також він виконав 30 передач, з яких 27 були точними.

За весь матч 26-річний футболіст пробіг 10 кілометрів, а його максимальна швидкість становила 30,9 км/год.

Завдяки цій перемозі збірна Туреччини вийшла до чвертьфіналу Євро-2024, де зустрінеться з Нідерландами.

Туреччина забила найшвидший гол в історії плей-оф Євро (+ВІДЕО)