Туреччина сенсаційно здолала Австрію та стала останнім чвертьфіналістом Євро-2024

Вівторок, 02 липня 2024, 23:56
341
0
0

2 липня, відбувся останній   матч 1/8 фіналу Євро-2024 між Австрією та Туреччиною.

Перший тайм розпочався неймовірно. Вже на 58 секунді Туреччина повела в рахунку. Після кутового Меріх Демірал зіграв на добиванні в штрафному майданчику, відправивши м'яч під поперечину. Варто відзначити, що цей гол став найшвидшим в історії плей-офф чемпіонату Європи. Однак це взяття воріт лишилось єдиним у першому таймі.

На початку другого тайму Австрія взяла гру під контроль і створила декілька хороших нагод. на 51 хвилині Пош неймовірною передачею вивів Арнаутовича на побачення з голкіпером, але Гюнок виконав чудовий сейв. Туреччина перетерпіла навалу австрійців і створила свій момент, який став гольовим. На 59 хвилині, знову після подачі з кутового від Гюлера найвище випригнув Демірал, оформивши дубль.

Збірна Австрія змогла відквитати один м'яч. На 66 хвилині після подачі з кутового Штефан Пош головою прокинув м'яч далі і Міхаель Грегорич безпомилково скористався цією передачею, відправивши шкіряного в сітку. На останній компенсованій хвилині Баумгартнер, після подачі у штрафний майданчик цілив у верхню дев'ятку, але Гюнок зіграв на межі людських можливостей і витягнув, здавалося, мертвий м'яч. Завдяки цьому сейву Туреччина все ж змогла дотримати переможний результат і пройти в 1/4 фіналу.

У чвертьфіналі збірна Туреччини зійдеться з Нідерландами, які у попередньому матчі здолали збірну Румунію з розгромним рахунком - 3:0.

Австрія - Туреччина 1:2

Голи: Грегорич 66 - Демірал 1, 59

Склади:

Австрія: Пентц, Пош, Лінхарт, Данзо, Мвене, Забітцер, Лаймер, Баумгартнер, Шмід, Зайвальд, Арнаутович.

Туреччина: Гюнок, Мюльдюр, Бардакджі, Демірал, Айхан, Кадиоглу, Кекчю, Юксек, Гюлер, Йилмаз, Йилдиз.

Туреччина забила найшвидший гол в історії плей-оф Євро (+ВІДЕО)