Відомий найкращий гравець матчу Румунія — Нідерланди

Вівторок, 02 липня 2024, 21:26
88
0
0

Сьогодні, 2 липня, відбувся матч 1/4 фіналу Євро-2024 між збірними Румунії та Нідерландів. Поєдинок закінчився з рахунком 0:3. Огляд матчу можна глянути ТУТ.

Матч відбувся на Альянц Арені у Мюнхені.

Голи: Гакпо 20', Мален 83', 90+3'

Гравцем матчу за версією УЄФА став Коді Гакпо, який відзначився голом та асистом.

На 20 хвилині, коли Коді Гакпо завершив атаку вдалими індивідуальними діями, бездоганно пробивши з меж штрафного майданчика. Флоріан Ніце лише спостерігав за тим як м'яч летить у лівий кут воріт.

На 83 хвилині збірній Нідерландів все-таки вдалося забити вдруге. Доніелл Мален відправив м'яч у ворота з близької відстані, отримавши передачу від Коді Гакпо та змінивши рахунок на 2:0.

Додамо, що у 1/4 фіналу Євро-2024 збірна Нідерландів зустрінеться з переможчем пари Австрія — Туреччина.