Нідерланди розгромили Румунію та вийшли до чвертьфіналу Євро-2024

Вівторок, 02 липня 2024, 20:59
158
0
0

Сьогодні, 2 липня, відбувся матч 1/4 фіналу Євро-2024 між збірними Румунії та Нідерландів. Поєдинок закінчився з рахунком 0:3.

Матч відбувся на Альянц Арені у Мюнхені.

Рахунок у матчі було відкрито на 20 хвилині, коли Коді Гакпо завершив атаку вдалими індивідуальними діями, бездоганно пробивши з меж штрафного майданчика. Флоріан Ніце лише спостерігав за тим як м'яч летить у лівий кут воріт.

У другому таймі, на 63 хвилині збірна Нідерладів могла подвоювати перевагу, коли той самий Коді Гакпо підібрав м'яч у штрафному майданчику та переграв голкіпера ударом у попередчину. Однак вже через хвилину радість на обличчах нідерландців зникла, коли арбірт прийняв рішення скасувати взяття воріт через офсайд.

На 83 хвилині збірній Нідерландів все-таки вдалося забити вдруге. Доніелл Мален відправив м'яч у ворота з близької відстані, змінивши рахунок на 2:0. Через десять хвилин Мален зумів оформити дубль, поставивши крапку у цьому матчі.

Румунія — Нідерланди 0:3

Голи: Гакпо 20', Мален 83', 90+3'

Румунія: Ніце — Раціу, Дрегушин, Бурке, Могош (Раковіцан 38') — Марін — Ман, Станчу (Олару 88'), Марін (Чікулдеу 72'), Хаджі (Алібек 72') — Дрегуш (Міхейле 72')

Нідерланди: Вербругген — Аке (ван де Вен 69'), Ван Дейк, Де Врей, Дюмфріс — Рейндерс, Сімонс, Схаутен (Верман 69') — Гакпо (Вегхорст 84'), Депай (Блінд 90+2'), Бергвейн (Мален 46')

Попередження: Марін 67', Станчу 81' — Мален 90+5'

Додамо, що у 1/4 фіналу Євро-2024 збірна Нідерландів зустрінеться з переможчем пари Австрія — Туреччина.