Вівторок, 02 липня 2024, 15:16
233
0
0

Кріштіану Роналду знову встановив черговий рекорд, ставши найстарішим футболістом, який забив гол у серії пенальті на Чемпіонаті Європи.

39-річний португалець реалізував свій удар у серії пенальті проти збірної Словенії в 1/8 фіналу Євро-2024. Цей гол допоміг його команді здобути перемогу з рахунком 3:0 після нульової нічиєї в основному та додатковому часі.

Варто зазначити, що це був другий пенальті Роналду в цій зустрічі. На 105-й хвилині йому не вдалося забити з 11-метрового удару, адже його постріл відбив словенський голкіпер Ян Облак.

Цей рекорд ще раз підкреслює довговічність і велич Роналду як одного з найкращих футболістів в історії.

Наступним суперником португальців у чвертьфіналі Євро-2024 стане збірна Франції.

Джерело: офіційний сайт УЄФА

Роналду розповів, чи зіграє на наступному Євро

Роналду: Я рік не промахувався з пенальті, але у вирішальний момент не забив

Португалія ледве пройшла Словенію та відправилася до чвертьфіналу Євро-2024 (+ВІДЕО)