Кошта після трьох відбитих пенальті: Можливо, це найкращий матч у моєму житті

Вівторок, 02 липня 2024, 11:50
109
0
0

Воротар збірної Португалії Діогу Кошта поділився своїми враженнями від матчу 1/8 фіналу Євро-2024 проти Словенії (0:0, 3:0 по пен.).

У цій зустрічі Кошта став справжнім героєм, відбивши всі три пенальті словенців. Крім того, на 115-й хвилині він врятував свою команду від голу, коли Беньямін Шешко вийшов з ним сам на сам.

Завдяки феноменальній грі Кошти Португалія здобула перемогу і вийшла до чвертьфіналу турніру

«Коли я відбив удар Шешка в додатковий час, я відчував, що повинен був це зробити. Я прочитав мову його тіла і зумів допомогти команді.

Можливо, це найкращий матч у моєму житті. Я зосередився на тому, що необхідно було зробити. Я довірився своєму чуттю. Звичайно, ми розбирали пенальтистів, але гравці змінюються і вони інакше завдають ударів. Я дуже задоволений і натхнений тим, що допоміг команді.

Ми відчували, що треба продовжувати вірити [після першого пенальті Роналду]. Ми вірили до кінця і всі дуже щасливі», - заявив голкіпер збірної Португалії.

Завдяки блискучій грі Кошти, збірна Португалії здолала Словенію та вийшла до чвертьфіналу Євро-2024, де зіграє із Францією.

Джерело: сайт УЄФА

Португалія ледве пройшла Словенію та відправилася до чвертьфіналу Євро-2024 (+ВІДЕО)

BBC висміяла Кріштіану Роналду через нереалізований пенальті (+ФОТО)

Франція мінімально перемогла Бельгію та вийшла у чвертьфінал Євро-2024 (+ВІДЕО)