Сілва про не забитий пенальті Роналду: Помиляються лише ті, хто бере на себе відповідальність

Вівторок, 02 липня 2024, 12:50
205
0
0

Півзахисник збірної Португалії Бернарду Сілва заступився за Кріштіану Роналду після того, як той не забив пенальті у матчі 1/8 фіналу Євро-2024 проти Словенії (0:0, 3:0 по пен.).

Роналду не реалізував 11-метровий удар в додатковому часі, але потім забив у серії післяматчевих пенальті.

«Кріштіану помилився, але помилятися можуть тільки ті, хто приймає відповідальність. Кріштіану подобаються такі [відповідальні] моменти, і він відчував, що заб'є.

Коли справи не ладяться, ми можемо піти на дно, але Діогу [Кошта] тримав нас на плаву», - сказав Бернарду.

Ця перемога вивела Португалію до чвертьфіналу Євро-2024, де їй належить зігратися зі збірною Франції.

Джерело: Record

Португалія ледве пройшла Словенію та відправилася до чвертьфіналу Євро-2024 (+ВІДЕО)

BBC висміяла Кріштіану Роналду через нереалізований пенальті (+ФОТО)

Ексгравець Португалії: Ми приймали крижані ванни о другій годині ночі через Роналду

Франція мінімально перемогла Бельгію та вийшла у чвертьфінал Євро-2024 (+ВІДЕО)