Голкіпер Португалії Кошта встановив новий рекорд Євро

Вівторок, 02 липня 2024, 10:45
370
0
0

1 липня відбувся драматичний матч 1/8 фіналу Євро-2024 між збірними Португалії та Словенії, де героєм став португальський голкіпер Діогу Кошта.

Основний час матчу завершився нічийним рахунком (0:0), а в серії післяматчевих пенальті сильнішими виявилися португальці (3:0).

Кошта став справжньою стіною для португальців, відбивши всі три удари, що йому завдали. Цей подвиг зробив його першим голкіпером в історії Чемпіонатів Європи, якому вдалося зберегти свої ворота сухими в серії пенальті.

Окрім цього, Кошта встановив ще один рекорд, ставши першим воротарем, який відбив три пенальті в одній серії на Євро.

Завдяки блискучій грі Кошти, збірна Португалії здолала Словенію та вийшла до чвертьфіналу Євро-2024, де зіграє із Францією.

Джерело: Opta

Португалія ледве пройшла Словенію та відправилася до чвертьфіналу Євро-2024 (+ВІДЕО)

BBC висміяла Кріштіану Роналду через нереалізований пенальті (+ФОТО)

Ексгравець Португалії: Ми приймали крижані ванни о другій годині ночі через Роналду

Франція мінімально перемогла Бельгію та вийшла у чвертьфінал Євро-2024 (+ВІДЕО)