Гол нападника Зорі вивів Панаму в плей-оф Копа Америка 2024 (+ВІДЕО)

245
0
0

фото Getty Images

2 липня збірна Панами в рамках Копа Америка 2024 зіграла матч третього туру групового етапу з Болівією та здобула перемогу, яка вивела її у чвертьфінал турніру.

Панамці  відкрили рахунок у матчі на 22 хвилині зусиллями Фахардо, який прийняв м'яч у штрафномум майданчику та з розвороту пробив у ближній верхній кут воріт суперника. Після чого панамці контролювали хід гри. Та все ж мінімальний рахунок небезпечний і один момент може змінити все і це трапилось на 69 хвилині, коли болівійці розіграли атаку через центр та вивели на ударну позицію Міранду, який не схибив та зрівняв рахунок. Водночас у паралельному матчі між США та Уругваєм рахунок був нічийним (0-0), що виводило у чвертьфінал саме ці 2 збірні.

Тому Панама пішла забивати другий гол і зробила це на 79 хвилині, коли нападник луганської Зорі Едуардо Герреро, який з'явився на полі за 5 хвилин до цього, замкнув навіс Девіса та вивів Панаму на друге місце у своїй групі. А наприкінці гри Яніс у швидкій атаці забив третій гол у ворота Болівії та встановив остаточний рахунок на табло. Натомість в іншому матчі Уругвай, завдяки голу Олівейри, здобув мінімальну перемогу над господарями турніру та зайняв перше місце у групі з 9 набраними балами. Панама ж стала другою, маючи в активі 6 очок, та теж покрокувала до чвертьфіналу.

Копа Америка 2024, Група C

Болівія 1-3 Панама

Голи: Міранда, 69' - Фахардо, 22', Герреро, 79', Яніс, 90+1'

США 0-1 Уругвай

Голи: Олівейра, 66'

Португалія ледве пройшла Словенію та відправилася до чвертьфіналу Євро-2024 (+ВІДЕО)