Франція мінімально перемогла Бельгію та вийшла у чвертьфінал Євро-2024 (+ВІДЕО)

Вівторок, 02 липня 2024, 09:17
263
0
0

Збірна Франції здобула мінімальну перемогу над Бельгією 1:0 та пройшла до чвертьфіналу Євро-2024. Це вже п'ята поспіль перемога французів над бельгійцями на великих турнірах.

Матч двох топзбірних світу почався обережно. Лише в середині першого тайму Кевін Де Брюйне заробив для Бельгії штрафний, але пробити ворота Маньяна не зумів. Єдиний момент у першому таймі Франція втратила, коли кутовий Жуля Кунде не знайшов голови Маркуса Тюрама.

В другому таймі моменти з'являлися частіше. Спочатку пробив Чуамені, потім Де Брюйне, але воротарі обох команд діяли надійно. Здавалося, що гра перейде в додатковий час, але наприкінці гри Рандаль Коло Муані пробив по воротах, м'яч зачепив Вертонгена і влетів у сітку.

Таким чином Франція зіграє в чвертьфіналі з Португалією, а для "золотого покоління" Бельгії Євро завершилося невдачею.

Чемпіонат Європи 2024. 1/8 фіналу

Франція - Бельгія 1:0
Гол: Вертонген (аг) 85

Франція: Маньян – Кунде, Упамекано, Саліба, Ернандес – Канте, Чуамені, Рабьо – Грізманн – Мбаппе, Тюрам (Коло Муані 62)

Бельгія: Кастельс – Теате, Вертонген, Фас, Кастань (Де Кетеларе 88) – Карраско (Лукебакіо 89), Онана, Де Брюйне, Доку – Лукаку, Опенда (Мангала 63)

Попередження: Чуамені 14, Грізманн 23, Рабіо 24 - Вертонген 76, Тедеско 77

Португалія ледве пройшла Словенію та відправилася до чвертьфіналу Євро-2024 (+ВІДЕО)

Нападник Іспанії Ніко Вільямс переписав історію Євро

Ексгравець Португалії: Ми приймали крижані ванни о другій годині ночі через Роналду