Португалія ледве пройшла Словенію та відправилася до чвертьфіналу Євро-2024 (+ВІДЕО)

Вівторок, 02 липня 2024, 08:26
139
0
0

Збірна Португалії драматично вийшла у чвертьфінал Євро-2024, перемігши Словенію 3:0 в серії пенальті після нульової нічиєї в основний час.

Словенці, які вперше в історії вийшли в плей-оф великого турніру, діяли дуже організовано в обороні і не давали створити багато моментів португальцям. Кріштіану Роналду знову не зміг забити і навіть не реалізував пенальті в першому екстратаймі.

В додатковий час словенці могли вирвати перемогу, але їх нападника зупинив Діогу Кошта. А в серії пенальті словенці тричі промахнулися, тоді як португальці забили всі свої спроби, включаючи вирішальний гол від Бернарду Сілви.

Таким чином Португалія зіграє в чвертьфіналі з Францією, а Словенія, не зважаючи на поразку, може пишатися своїм історичним досягненням.