Дешам: Ми у чвертьфіналі, а вони їдуть додому, це вже традиція

Понеділок, 01 липня 2024, 21:40
132
0
0

Головний тренер збірної Франції Дідьє Дешам поділився своїми враженнями від переможного матчу проти Бельгії (1:0) в 1/8 фіналу Євро-2024.

«Це прекрасно. Ми провели прекрасний матч, все було дуже напружено. У нас було набагато більше володіння м'ячем і шансів.

Коло - це Коло! Прекрасно! Було чимало ситуацій, які ми не врахували, але зробили багато хороших речей. Ми повинні отримувати від цього задоволення, а не зводити до банальностей.

Ми пройшли до чвертьфіналу, вони повертаються додому, це гарна традиція», - підсумував наставник французів.

Варто зазначити, що збірна Франції здобула перемогу завдяки автоголу Яна Вертонгена на 85-й хвилині матчу. Цей результат дозволяє французам продовжити боротьбу за трофей, тоді як для бельгійців Євро-2024 завершився.

Джерело: RMC Sport