Іспанія розібралась з Грузією та пройшла до 1/4 фіналу Євро-2024 (+ВІДЕО)

Понеділок, 01 липня 2024, 08:55
279
0
0

30 червня відбувся матч у рамках 1/8 фіналу Євро-2024, в якому між собою зустрілись збірні Іспанії та Грузії. Гра завершилась з рахунком 4:1.

Поєдинок проходив в Кельні на Рейн Енергі Штадіон.

Визначено найкращого гравця матчу Іспанія - Грузія

У першому таймі Грузія несподівано першою відкрила рахунок. На 18-й хвилині автогол забив іспанський захисник Робен Ле Норман. Для Іспанії цей гол став першим пропущеним м'ячем на турнірі. Іспанці все ж змогли зрівняти рахунок ще до перерви. На 39-й хвилині Ніко Вільямс виконав дотепну передачу, адресатом якої став Родрі. Той позбувся опіки на межі штрафного майданчика і неймовірним ударом поцілив у правий нижній кут воріт.

У другому таймі іспанці продовжили грати у свій футбол. Вже на 51 хвилині це дало свої плоди й «Фурія Роха» вийшла вперед. Ламін Ямаль віддав гарну навісну передачу в штрафний майданчик, адресатом якої став Фабіан Руїс і той, перегравши в повітрі захисника, з близької відстані головою відправив м'яч у лівий нижній кут воріт. На 74 хвилині Іспанія забила втретє, але після втручання системи ВАР гол було скасовано через офсайд. Однак вже в наступній атаці Ніко Вільямс все ж забив чистий м'яч — 3:1. На 84 хвилині Дані Ольмо, який вийшов на заміну, довів рахунок до розгромного — 4:1.

Більше команди не забивали, тож Іспанія, попри невдалий початок, все ж зібралась і на класі перемогла Грузію.

Іспанія – Грузія 4:1

Голи: 39' Родрі, 51' Руїс Ф., 75' Вільямс Н., 83' Ольмо Д. – 18' (автогол) Ле Норман Р.