Грузія не змогла створити диво у матчі з Іспанією та покинула Євро-2024

Неділя, 30 червня 2024, 23:54
228
0
1

30 червня відбувся матч у рамках 1/8 фіналу Євро-2024, в якому між собою зустрічались збірні Іспанії та Грузії.

Поєдинок проходив в Кельні.

У першому таймі Грузія несподівано першою відкрила рахунок. На 18-й хвилині автогол забив іспанський захисник Робен Ле Норман. Для Іспанії цей гол став першим пропущеним м'ячем на турнірі. Іспанці все ж змогли зрівняти рахунок ще до перерви. На 39-й хвилині Ніко Вільямс виконав дотепну передачу, адресатом якої став Родрі. Той позбувся опіки на межі штрафного майданчика і неймовірним ударом поцілив у правий нижній кут воріт.

У другому таймі іспанці продовжили грати у свій футбол. Вже на 51 хвилині це дало свої плоди і Фурія Роха вийшла вперед. Ламін Ямаль віддав гарну навісну передачу в штрафний майданчик, адресатом якої став Фабіан Руїс і той, перегравши в повітрі захисника, з близької відстані головою відправив м'яч у лівий нижній кут воріт. На 74 хвилині Іспанія забила втретє, але після втручання системи ВАР гол було скасовано через офсайд. Однак вже в наступній атаці Ніко Вільямс все ж забив чистий м'яч — 3:1. На 84 хвилині Дані Ольмо, який вийшов на заміну, довів рахунок до розгромного — 4:1.

Більше команди не забивали, тож Іспанія, попри невдалий початок, все ж зібралась і на класі перемогла Грузію.

Іспанія - Грузія — 4:1

Стартові склади:

Іспанія: Сімон, Карвахаль, Ле Норман, Кукурелья, Лапорт, Руїс, Родрі, Педрі, Ямаль, Мората, Вільямс.

Грузія: Мамардашвілі, Какабадзе, Гвелесіані, Кашія, Двалі, Лочошвілі, Китеїшвілі, Кочорашвілі, Чакветадзе, Кварацхелія, Мікаутадзе.