Джуд Беллінгем: Було відчуття, що підвів націю, але гол все змінив

Неділя, 30 червня 2024, 23:05
223
0
0

Джуд Беллінгем поділився своїми емоціями після вирішального голу на 95-й хвилині в матчі плей-оф Євро-2024.

Збірна Англії з 25-ї хвилини поступалася Словаччині в матчі 1/8 фіналу Євро-2024 (2:1). На 95-й хвилині Беллінгем першим ударом у створ воріт для Англії зрівняв рахунок ударом через себе, а на першій хвилині додаткового часу Гаррі Кейн забив переможний гол.

«Ти за 30 секунд від того, щоб поїхати додому. Відчуття таке, що ти підвів націю. І тут один удар по м'ячу – і все відмінно.

Я не хочу відчувати такі емоції. Але коли це трапляється і все виходить – це чудово.

Грати за Англію – це класно, але також відчуваєш великий тиск. Те, що я на полі, забиваю – це полегшення, звільнення. Дуже радісний момент», – сказав півзахисник збірної Англії та Реала Джуд Беллінгем.

У чвертьфіналі чемпіонату Європи збірна Англії зіграє проти команди Швейцарії.

Джерело: сайт УЄФА

Відомий найкращий гравець матчу Англія - Словаччина

Беллінгем врятував Англію від вильоту з Євро-2024 неймовірним голом на 95-й хвилині (+ВІДЕО)

Фанати збірної Грузії знову заспівали кричалку про путіна (+ВІДЕО)