Беллінгем врятував Англію від вильоту з Євро-2024 неймовірним голом на 95-й хвилині (+ВІДЕО)

Неділя, 30 червня 2024, 21:15
327
0
0

Джуд Беллінгем, 21-річний хавбек Реала, врятував збірну Англії від вильоту з Євро-2024 своїм вражаючим ударом через себе на 95-й хвилині матчу 1/8 фіналу проти Словаччини. Цей удар став першим точним для англійців у матчі з п'яти спроб. В той час, як у словаків було шість ударів, з яких два – у створ воріт.

Цей гол став другим для Беллінгема на Євро-2024. Раніше він відзначився у матчі проти Сербії в першому турі, забезпечивши перемогу Англії з рахунком 1:0. Завдяки цьому Беллінгем лідирує серед англійських бомбардирів і відстає лише на один гол від найкращих снайперів турніру – Івана Шранца, Джамала Мусіали та Жоржа Мікаутадзе.

На початку першого екстратайму Гаррі Кейн вивів Англію вперед, забивши гол на 1-й хвилині.

Словак Шранц наздогнав лідерів бомбардирських перегонів Євро-2024 (+ВІДЕО)