Німеччина на класі обіграла Данію та пройшла до 1/4 фіналу Євро (+ВІДЕО)

Неділя, 30 червня 2024, 09:53
151
0
0

У суботу, 29 червня, відбувся поєдинок 1/8 фіналу Євро-2024, між збірними Німеччини та Данії. Гра закінчилася з рахунком 2:0.

Матч відбувався в Дортмунді на стадіоні BVB-Штадіон.

Відомо, хто став найкращим гравцем матчу Німеччина - Данія

Рахунок було відкрито вже на 4 хвилині, коли Ніко Шлоттербек замкнув подачу з кутового та продемонстрував, що з прицілом у нього все гаразд. Він з близької відстані головою спокійно відправив м'яч у лівий кут воріт. Однак святкування збірної Німеччини раптово припинилося, коли арбітр матчу, після відеоперегляду, дав зрозуміти, що гол не буде зараховано через фол в епізоді.

Ідентична невдача спіткала також збірну Данії. На 48 хвилині Йахім Андерсен опинився у потрібному місці в потрібний час, підібравши м'яч у штрафному майданчику та безжально відправив його низом під ліву стійку воріт. Через хвилину забитий гол також було скасовано, через офсайд.

Справжній рахунок було відкрито на 53 хвилині — збірна Німеччини змогла вдало реалізувати пенальті.

Вдруге господарі турніру забили на 68 хвилині зусиллями Ніко Шлоттербека, котрий прокинув м'яч партнеру по команді, яким виявився Джамал Мусіала. Він увірвався до штрафного майданчика та завдав дивовижного удару в правий нижній кут воріт. Рахунок на табло став 2:0.

Остаточну крапку у матчі міг ставити Флоріан Вірц, який на 2 додатковій хвилині забив втретє, однак, ні, гол знову було скасовано рішенням арбітра. Причина банальна — офсайд.

Німеччина —  Данія 2:0

Голи: Гаверц 53' (п), Мусіала 68'