Швейцарія без проблем розібралась з Італією та вийшла в 1/4 фіналу Євро (+ВІДЕО)

Неділя, 30 червня 2024, 09:31
256
0
0

У суботу, 29 червня, збірні Швейцарії та Італії зійшлися у протистоянні, в рамках матчу 1/8 фіналу на Євро-2024. Поєдинок завершився з рахунком – 2:0.

Гра проходила в Берліні на Олімпіаштадіон.

Відомо, хто став найкращим гравцем матчу Швейцарія - Італія

У першому таймі обидві команди мали можливості вразити ворота суперника. Проте до середини першого періоду ніхто із гравців так і не міг реалізувати свого моменту. На 37 хвилині Ремо Фройлер зміг відкрити рахунок на користь господарів.

Швейцарці розпочали другий тайм із ще одного голу. Рубен Варгас після передачі Мішеля Ебішера подвоїв перевагу.

Ця перемога дозволила Швейцарії пройти в 1/4 фіналу Євро.

Швейцарія – Італія 2:0

Голи: 37' Фройлер Р., 46' Варгас Р.

Зінченко про виліт України з Євро: Самі винні