Аргентина Ліонеля Мессі попри два втрачені голи перемогла Перу та вийшла у плей-оф Копа Америки-2024 (+ВІДЕО)

Неділя, 30 червня 2024, 08:55
154
0
0

Джерело фото: Google

Цієї ночі, 30 червня, відбувся матч Копа Америки-2024, групи A, між збірними Аргентини та Перу. Поєдинок закінчився з рахунком 2:0.

Матч розпочався у доволі спокійній манері й перший серйозний момент виник аж на 26 хвилині зі сторони збірної Аргентини, коли чинні чемпіони світу отримали шанс виконати штрафний удар, який у висновку виявився не надто успішним.

Відкрити рахунок у матчі командам вдалося на початку другого тайму. Це сталося на 47 хвилині, коли Анхель Ді Марія дістався до м'яча, переадресував його в штрафний майданчик, де Лаутаро Мартінес ефективно відправив його в сітку, зробивши рахунок 1:0.

«Альбіселесте» подвоїли свою перевагу вже через дві хвилини, одна вердиктом арбітра матчу гол було скасовано через офсайд.

Це був не єдиний втрачений епізод зі сторони збірної Аргентини. На 72 хвилині Леандро Паредес не зміг реалізувати зароблений пенальті. Гравець влучив у праву стійку воріт.

Героєм матчу можна вважати Лаутаро Мартінеса, котрий на 86 хвилині спромігся оформити дубль. Гравець дістався м'яча у штрафному майданчику, побачив, що голкіпер вийшов далеко з лінії воріт та перекинув шкіряного над ним, влучивши у сітку воріт.

Аргентина — Перу 2:0

Голи: Мартінес 47', 86'

Аргентина: Мартінес — Монтьєль, Отаменді, Песселья (Куарта 83'), Тальяфіко — Паласіос, Паредес (Родрігес 77'), Ло Чельсо (Фернандес 66') — Гарначо (Гонсалес 66'), Мартінес, Ді Марія (Карбоні 77')

Перу: Гальєсе — Лопес (Куева 78'), Кальєнс, Самбрано, Корзо, Зонне — Флорес (Рівера 56'), Картахена (Кастільйо 46'), Пенья — Реуна (Франко 63'), Пауло (Лападула 56')

Попередження: Паредес 68' — Пауло 28', Картахена 36', Пенья 88', Самбрано 90', Куева 90+4'

Підбиваючи підсумки групового етапу маємо наступне:у плей-оф виходять збірні Аргентини та Канади. Турнір покидають команди Чилі та Перу.