Швейцарія змогла обіграти Італію в 1/8 фіналу Євро-2024

Субота, 29 червня 2024, 20:55
96
0
0

У суботу, 29 червня, збірні Швейцарії та Італії зійшлися у протистоянні, в рамках матчу 1/8 фіналу на Євро-2024. Поєдинок завершився з рахунком – 2:0.

Гра проходила в Берліні на Олімпіаштадіон.

У першому таймі обидві команди мали можливості вразити ворота суперника. Проте до середини першого періоду ніхто із гравців так і не міг реалізувати свого моменту. На 37 хвилині Ремо Фройлер зміг відкрити рахунок на користь господарів.

Швейцарці розпочали другий тайм із ще одного голу. Рубен Варгас після передачі Мішеля Ебішера подвоїв перевагу.

Ця перемога дозволила Швейцарії пройти в 1/4 фіналу Євро.

Швейцарія – Італія 2:0

Голи: 37' Фройлер Р., 46' Варгас Р.

Стартові склади: Швейцарія: Зоммер, Шер, Аканджі, Родрігес, Ебішер (Штеффен), Фройлер, Джака, Рідер (Стергіу), Варгас (Цубер), Емболо (Дуа), Ндоє (Сьєрро).

Італія: Доннарумма, Ді Лоренко, Манчіні, Бастоні, Дарміан (Камб'ясо), Барелла (Ретегі), Фаджолі (Фраттезі), Крістанте (Пеллегріні) , К'єза, Скамакка, Ель-Шаараві (Дзакканьї).

Попередження: 35' Барелла, 45' Ель-Шаараві, 57' Манчіні.