Бразилія розтрощила Парагвай завдяки дублю Вінісіуса в рамках Копа Америки 2024 (+ВІДЕО)

212
0
0

Джерело фото: Google

Цієї ночі, 29 червня, відбувся матч Копа Америки 2024, групи D, між збірними Бразилії та Парагваю. Поєдинок закінчився з ріхунком 4:1.

Збірна Бразилії отримала шанс відкрити рахунок вже на 31 хвилині за допомогою пенальті, однак Лукас Пакета не зміг вдало реалізувати його. Через чотири хвилини після цього епізоду Вінісіус Жуніор, котрий отримав пас від того самого Лукаса Пакети, пробив з меж штрафного майданчика, з близької відстані, відправивши м'яч у сітку.

На 43 хвилині бразильці забили вдруге. Савіо опинився у потрібному місці в потрібний час, підібравши м'яч у штрафному майданчику та базжально відправив його в сітку.

Буквально за декілька секунд до закінчення першого тайму Вінісіус Жуніор відзначився дублем, довівши рахунок до розгромного.

Збірна Парагваю зуміла відіграти один м'яч на 48 хвилині, коли Омар Альдерете дістався до м'яча та сильно пробив здалеку. Як з'ясувалося, це було правильне рішення, адже шкіряний влетів у правий нижній кут воріт.

Голи: Вінісіус 35', 45+5', Савіо 43', Пакета 65' — Альдерете 48'

Бразилія: Аліссон — Веделл, Маркіньйос, Мілітан (Габріел 87') Данілу — Гомеш, Бруно — Вінісіус, Пакета (Перейра 79'), Савіо (Рафінья 72') — Родріго

Парагвай: Акоста — Густаво, Фабіан, Альдерете, Еспіноза (Хіменес 73') — Бобаділья (Ернесто 84'), Кубас, Вілласанті — Альмірон (Соса 78'), Барріос (Адам 73'), Енкісо (Каку 72')

Поопередження: Ванделл 45+3', Пакета 70', Вінісіус 83' —  Фабіан 45+3', Ернесто 90+3'

Вилучення: Кубас 81'

Колумбія розгромила Коста-Ріку та вийшла у плей-оф Копа Америки 2024 (+ВІДЕО)

Німеччина залишилася без двох ключових захисників перед матчем 1/8 фіналу Євро-2024