187
0
0

Джерело фото: Google

Цієї ночі, 29 червня, відбувся матч Копа Америки 2024, групи D, між збірними Колумбії та Коста-Ріки. Поєдинок закінчився з ріхунком 3:0.

Рахунок було відкрито на 31 хвилині, коли Луїс Діас реалізував пенальті точним ударом у праву дев'ятку.

Другий гол було оформлено на 59 хвилині. Девісон Санчес, в штрафному майданчику, вистрибнув найвище назустріч бездоганній подачі з кутового, яку виконав Джон Аріас та головою спрямував м'яч під праву стійку, повз ошелешеного воротаря.

Крапку у матчі поставив Джон Кордоба, який на 62 хвилині опинився вільним у штрафному майданчику завдяки передачі, яку віддав Хамес Родрігес, і безпомилково відправив м'яч у лівий кут воріт.

Голи: Діас 31' (п), Санчес 59', Кордоба 62'

Колумбія: Варгас — Муньйос, Санчес, Карлос, Мохіка — Лерма, Ріос — Аріас, Родрігес, Діас — Кордоба

Коста-Ріка: Секейра — Кальво, Варгас, Мітчелл — Лассітер, Агілера, Гало, Кірос — Угальде, Самора, Мадрігаль

Поопередження: Ріос 41', Кордоба 64' — Угальде 17'