П'ятниця, 28 червня 2024, 21:56
124
0
0

Ліонель Мессі завершив матч другого туру групового етапу Кубка Америки проти Чилі через травму щиколотки.

За інформацією журналіста Гастона Едула, Мессі приєднається до тренування збірної Аргентини вдень у суботу, 29 червня.

Наразі відомо, що Мессі пропустить наступний матч групового етапу, щоб краще підготуватися до чвертьфінального матчу Копа Америка та повністю відноситися від травми.

Нагадаємо, Аргентина перемогла Чилі з рахунком 1:0 завдяки голу Лаутаро Мартінеса на 88-й хвилині, забезпечивши собі вихід у чвертьфінал як лідер групи.

Наразі Мессі відзначився лише однією результативною передачею на Копа Америка-2024 – у матчі проти Канади (2:0).

В останньому турі групового етапу Аргентина зустрінеться з Перу, у якого наразі лише одне очко.

Карло Анчелотті поділився дотепною фотографією з відпочинку (+ФОТО)