Четвер, 27 червня 2024, 10:50
203
0
1

Збірна Чехії програла Туреччині з рахунком 1:2 та завершила Євро-2024 на останньому місці в групі. Це лише другий раз в історії, коли чехи не змогли виграти жодного матчу на груповому етапі.

Чехії потрібна була лише перемога, щоб вийти в плей-оф, але після того, як Грузія вийшла вперед у матчі з Португалією, їхні шанси різко знизилися. Вони активно розпочали гру проти Туреччини, але Антонін Барак отримав другу жовту картку і його вилучили.

В меншості чехам було важко, і Туреччина скористалася цим. На початку другого тайму Хакан Чалханоглу вивів турків вперед. Чехи зуміли відігратися завдяки помилці воротаря, але на останніх хвилинах матчу Ченк Тосун забив переможний гол для Туреччини. Тепер їм належить зіграти в 1/8 фіналу з Австрією.

Чехія — Туреччина 1:2

Голи: Соучек 66' — Чалханоглу 51', Тосун 90+4'

Чехія: Станек (Коварж 55') — Голеш, Гранац, Крейчі — Цоуфал, Соучек, Провод (Лінгр 75'), Юрасек (Юрасек 81') — Хитіл (Кухта 55'), Барак, Гложек (Хори 55')

Туреччина: Гюнок — Кадіоглу, Демірал, Акайдин, Мюлдюр — Озкан (Айхан 46'), Юксек (Йокушлу 63') — Їздіз, Чалханоглу, Гюлер — Їлмаз

Попередження: Барак 11', Шик 34', Ярош 85', Черв 85', Крейчі 90+1' — Озкан 31', Їлдіз 37', Юксек 49', Гюнок 64', Чалханоглу 66', Чакір 68', Мюлдюр 81', Акайдин 85', Айхан 90+5', Кокджу 90+5', Гюлер 90+5'

Вилучення: Барак 20'

Грузія сенсаційно перемогла Португалію та вийшла у плей-оф Євро (+ВІДЕО)