Грузія сенсаційно перемогла Португалію та вийшла у плей-оф Євро (+ВІДЕО)

Четвер, 27 червня 2024, 09:14
357
0
0

Збірна Грузії сенсаційно вийшла в плей-оф Євро-2024, здобувши перемогу над фаворитами групи Португалією з рахунком 2:0.

Для Грузії, яка посідає найнижче місце в рейтингу серед учасників турніру, ця перемога стала першою на великих турнірах в їхній історії. Вони забили вже на другій хвилині гри - Кварацхелія впевнено реалізував момент після передачі Мікаутадзе.

Португалія, яку тренував Роберто Мартінес, замінила багатьох основних гравців, але поступово увійшла в гру. Кріштіану Роналду та інші португальці створювали моменти, але їм не вдалося пробити ворота Мамардашвілі.

На початку другого тайму тиск Грузії змусив зіграти суперників з фолом у штрафному. Мікаутадзе реалізував пенальті, забивши свій третій гол на турнірі. Португалія намагалася відігратися, але їм це не вдалося. На Грузію тепер чекає Іспанія, а Португалія зіграє зі Словенією в матчі 1/8 фіналу.