Четвер, 27 червня 2024, 08:25
496
0
1

У матчі, який вперше відбувся між цими командами, збірні України та Бельгії зіграли внічию 0:0. Через те, що всі чотири команди в групі E набрали по чотири очки, до плей-оф вийшла Румунія, яка посіла перше місце за кількістю забитих голів. Україна ж завершила груповий етап на останній позиції через різницю м'ячів, адже поразка від Румунії в першому турі виявилася вирішальною.

Оскільки перед початком матчу всі команди групи мали по три очки, на кону стояло багато. Бельгія розпочала гру з високим пресингом, ефективно стримуючи глибоку оборону України. Але українцям вдавалося відбиватися. До перерви жодна з команд не змогла забити.

Матч після перерви не покращився. Навіть заміна Янніка Карраско в другому таймі не сильно вплинула на хід гри. Найближчим до голу був український півзахисник Маліновський, але його кутовий не став гольовим.

Таким чином, жодна з команд не змогла забити, а нічия 1:1 між Словаччиною та Румунією означала, що вирішальними стали різниця м'ячів та кількість забитих голів. Україна завершила груповий етап на останній позиції, а на Бельгію в 1/8 фіналу чекає серйозне випробування - матч проти Франції.

Україна  Бельгія 0:0

Україна: Трубін — Миколенко (Зінченко 58'), Матвієнко, Сваток (Ярмоленко 81'), Забарний, Тимчик — Судаков, Бражко (Степаненко 70'), Шапаренко (Ванат 70') — Довбик, Яремчук (Маліновський 70')

Бельгія: Кастельс — Кастань, Теат, Фас, Вертонген — Тілеманс (Мангала 62'), Онана, Де Брюйне — Троссард (Карраско 62'), Лукаку (Опенда 90'), Доку (Бакайоко 77')

Попередження: Довбик 69' — Фас 43'

Румунія вийшла в плей-оф Євро завдяки пенальті, якого не було (+ФОТО)

Забарний: Немає чого сказати, треба було все вирішувати у перших двох іграх